Joburi disponibile

Shopping City Piatra-Neamț angajează!

18.09.17

shutterstock_496840360

Shopping City Piatra-Neamt caută asistent manager!

Dacă eşti în căutarea unui job în domeniul retail şi vrei să faci parte din echipa noastră tânăra şi dinamică, trimite CV-ul tău şi scrisoarea de intenţie pe adresa

office@shoppingcitypiatraneamt.ro.

 Responsabilităţile postului:

preluarea, înregistrarea, transmiterea corespondenţei scrise şi electronice din partea diferitelor entităţi;
completarea şi actualizarea bazelor de date existente în companie;

centralizarea cererilor de oferte de lapotenţiali chiriaşi;

redactarea de contracte/acte adiţionalecu privire la chiriaşii din mall

soluţionarea de eventuale reclamaţii;

alte activităţispecifice muncii de birou.

Profilul candidatului:

Candidatul ideal este o persoană optimistă, dinamică, cu abilităţi de a lucra în echipă, care îndeplineşte cerinţele minimale:

  • persoanădiplomată cu abilitatea de a comunica la nivel managerial;
  • abilităţiexcelente de comunicare scrisă şi verbală;
  • cunoaştereade limba engleză la nivel avansat;
  • experienţăîn activitatea de asistent manager constituie un avantaj;
  • cunoştinţeîn domeniul juridic constituie un avantaj;
  • foarte bune cunoştinţede utilizare PC, Pachetul Office;
  • capacitate de învăţarerapidă;
  • persoanăorientată spre rezultate.

Gerovital angajează

22.05.17

Beauty Piatra Neamt_anunt recrutare

Takko Fashion își caută echipa!

13.04.17

gh

LUCRĂTOR COMERCIAL

Număr de referinţă: RO/16-00060

Takko Fashion este unul dintre cei mai mari retaileri de modă din Europa, cu o reţea de peste 1850 de magazine în 16 țări. Moda Takko se inspiră din tendințele actuale, ţinutele sunt comode și se adaptează activităţilor zilnice ale clienților noștri. Ne diferenţiem prin produse de calitate și prețuri atractive, precum şi printr-o experienţă plăcută la cumpărături. Suntem întotdeauna în căutare de angajaţi motivaţi şi entuziaşti, dornici să contribuie alături de noi la succesul companiei.

Sarcini
– Prelucrarea mărfii
– Prezentarea articolelor conform standardelor companiei
– Implicarea activă în promovarea articolelor şi vânzărilor
– Efectuarea tuturor operaţiunilor pe casa de marcat
– Sprijinirea conducerii magazinului pentru atingerea obiectivelor.

Cerinţe
– Studii medii finalizate
– Spirit de echipă, atitudine proactivă şi flexibilitate
– Amabilitate faţă de clienţi şi colegi
– La curent cu tendinţele în modă.

Vă oferim un loc de muncă atractiv și dinamic într-o companie în dezvoltare, extinsă la nivel european.

Dacă sunteţi dornic(ă) să vă asumaţi responsabilităţile acestui rol, vă invităm să ne trimiteţi CVul dumneavoastră prin intermediului paginii de carieră Takko sau direct în magazin.

H&M – Asistent Vanzari – Part-time si Full-time

27.02.17

Candidatura pentru poziţia de Asistent Vânzări

Cautăm un candidat cu urmatoarele aptitudini, abilităţi si experienţă :

  • Abilităţi excelente în domeniul serviciu clienţi.
  • Abilitatea de a recunoaşte şi efectua oportunităţi de vânzare.
  • Abilitatea şi dorinţa de a manipula o casă de bani.
  • Abilităţi de comunicare şi organizare.
  • Abilitatea de a îndeplini mai multe sarcini într-un mediu rapid.
  • Abilitatea de a lua initiativă pentru a termina sarcinile şi rezolva problemele.
  • Abilitatea de a respecta termenii limita.
  • Abilitatea de a gestiona timpul şi de a prioritiza activităţile.
  • Trebuie să fie disponibil în weekenduri.

Daca îţi doreşti să foloseşti toate abilităţile de mai sus şi să înveţi mai mult de la liderul vânzărilor în modă – candidează acum online pe site-ul nostru!

Pentru a afla mai multe despre acest post te rugăm să accesezi site-ul nostru pentru cariere: http://career.hm.com/content/hmcareer/ro_ro.html

Property of

Urmărește-ne și pe